Restauracja w The Tides z widokiem na Wisłę

+
-

03.11.2015

Najemcy biurowi The Tides będą mogli cieszyć się nie tylko komfortem najwyższej klasy przestrzeniami biurowej oraz przepięknym widokiem z okien, ale także pyszną kuchnią. 

Najemcy biurowi The Tides będą mogli cieszyć się nie tylko komfortem najwyższej klasy przestrzeniami biurowej oraz przepięknym widokiem z okien, ale także pyszną kuchnią. Nowym najemcą w The Tides została duża grupa gastronomiczno - kulturalna do której należą obecnie AIOLI Cantine Bar Cafe Deli, AIOILI inspired ny Mini, MOMU.gastrobar czy Banjaluka, . Restauracja zajmie ok. 600 m kw powierzchni na parterze oraz ponad 240 metrowy taras nad sama Wisłą.

Ewa Dragunajtys, Leasing Manager, The Tides Property Group, powiedziała:

„Powierzchnie zlokalizowane na parterze naszego projektu cieszą się dużym powodzeniem. Od samego początku wiedzieliśmy, że restauracja z tak unikatowym widokiem oraz ogródkiem nad samym brzegiem Wisły będzie niezaprzeczalnym atutem naszej inwestycji i spotka się z dużym zainteresowaniem branży gastronomicznej. Wybraliśmy koncept przedstawiony przez właścicieli AIOLI głównie ze względu na duże powodzenie prowadzonych przez nich lokali oraz doświadczenie biznesowe. Przedstawiona została ciekawa koncepcja restauracji, której wnętrze idealnie wpisze się w styl naszego projektu”.

Wnętrze będzie nawiązywało stylem do nowojorskich czy też londyńskich loftów. Surowe ale jednocześnie ciepłe. Ważnym elementem będzie zieleń, dająca poczucie naturalności i świeżości. Miejsce będzie dostępne nie tylko dla najemców The Tides, ale dla wszystkich gości siedem dni w tygodniu.. więcej szczegółów zdradzić niestety nie możemy, ponieważ jak to zwykle bywa w przypadku tego zespołu najlepsze pozostawiają na koniec.


The Tides to pierwszy budynek biurowy w Warszawie zlokalizowany tuż nad Wisłą. Projekt renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates oferuje łącznie 13 300 m kw. powierzchni biurowej oraz cześć aparthotelu liczą 12 ekskluzywnych apartamentów. The Tides zostanie oddany do użytku w 1 kwartale 2016 roku.

Właściciela budynku The Tides w procesie negocjacji reprezentował Dział Powierzchni Handlowych CBRE.


Share on Google+