Biznes

Prezenty biznesowe – co wybrać?

Prezenty biznesowe

Prowadzenie własnego biznesu, współtworzenie go z innymi osobami, czy praca w firmie to codzienne wyzwania, którym musimy stawiać czoła. Bez względu na stanowisko, każda osoba pracująca w danej firmie jest jej podstawą, budując silną markę. Za wielkimi korporacjami i małymi biznesami stoją ludzie, którzy swoimi umiejętnościami i wiedzą wpływają na rozwój firmy. Zobacz ten artykuł i sprawdź jak docenić innych prezentem biznesowym!

Czy wypada dawać prezenty biznesowe?

Wspólne projekty, sukcesy, godziny ciężkiej pracy i ogrom serca włożony w wykonywanie zadań zasługuje na odpowiednie uhonorowanie, jednak jak to zrobić? Wielu właścicieli stoi przed wyzwaniem – jaki prezent biznesowy podarować i czy wypada to robić? Nie będzie niespodzianką, że prezenty biznesowe są wskazane, zwłaszcza gdy przybierają formę premii lub dodatkowego wynagrodzenia. Odpowiednie docenienie pracownika jest kluczowe, zwłaszcza gdy zależy nam na jego pracy. Często też chcemy podarować coś więcej naszemu współpracownikowi lub pragniemy obdarować kontrahentów i osoby niepowiązane z firmą, które przyczyniły się do jej rozwoju. W tym przypadku prezent biznesowy jest wskazany!

Jaki prezent biznesowy wybrać?

Jeśli chcesz docenić innych wyjątkowym prezentem, postaw na coś co zostanie z nimi na dłużej i stanie się piękną pamiątką. W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się spersonalizowane prezenty.

Ta forma podarunku jest świetna, ponieważ pozwala na podkreślenie tego, za co dziękujemy i skąd pochodzi. Mówiąc prosto – spersonalizowany podarunek umożliwia umieszczenie na nim logo firmy, oryginalnych napisów i obrazków.

Do najpopularniejszych prezentów biznesowych należą:

  • Personalizowany długopis – wysokiej klasy długopis w eleganckim opakowaniu z pewnością urzeknie odbiorcę prezentu. Umieść na nim logo swojej firmy, a także inicjały osoby, której chcesz go podarować. Jeśli zamawiasz “masowo”, postaw na krótkie podziękowanie za współpracę.
  • Bombonierki z grawerem – wiele stron internetowych oferuje grawerowane produkty, takie jak bombonierki pełne słodkości. Taki prezent to zapewnienie pięknej prezencji i pyszności, które umilą dzień.
  • Karty podarunkowe – miłą niespodzianką będzie zapewnienie współpracownikom i kontrahentom relaksu po ciężkich chwilach w pracy. Postaw na kartę podarunkową, np. na relaksujący masaż. Zamknij ją w eleganckiej, personalizowanej kopercie z logo firmy.
  • Alkohol na prezent – nie od dziś wiadomo, że prezent w postaci trunku to jeden z najpopularniejszych podarunków biznesowych. Wybierając tę formę prezentu, skup się na bardziej wykwintnych propozycjach, takich jak whisky lub szampan. Dodatkowo możesz ozdobić butelkę personalizowaną etykietą lub zapakować ją w personalizowane pudełko bądź torbę. Dedykowany alkohol z logo firmy z pewnością ucieszy odbiorców.

Grupowe zadania i projekty, a także poleganie na drugiej osobie towarzyszy nam od dziecka. Wspólne pasje przekute na pracę oraz pomoc innych jest ogromnym elementem sukcesów. Mówi się, że współpraca to klucz do zdobywania osiągnięć na płaszczyźnie biznesowej. To ludzie tworzą firmę, dlatego doceń swoich współpracowników, szefów, pracowników, czy kontrahentów wyjątkowym prezentem biznesowym!

Materiał zewnętrzny